NOCLEGI

ZAPRASZAMY NA NOCLEGI I WYPOCZYNEK DO NASZEGO OŚRODKA W EMOWIE!!!

Wypoczynek w tym miejscu to czas spędzony blisko natury, to chwile z dala od miejskiego zgiełku. Nasz ośrodek położony jest w malowniczej miejscowości Emów k/Otwocka (ok. 20km od centrum Warszawy), wśród lasów oraz nad brzegiem rzeki Świder. Usytuowanie naszego obiektu jest szczególnie atrakcyjne dla osób ceniących sobie ciszę, kontakt z naturą jak również aktywny wypoczynek.

Naszym atutem jest ciepła i domowa atmosfera. Ciszę i bezpieczeństwo zapewnia Państwu zamknięty teren w otoczeniu przyrody. Do dyspozycji Gości posiadamy między innymi: sprzęt wodny, bar, pokoje noclegowe, obszerne pole namiotowe z miejscem na ognisko, boisko do siatkówki, plac zabaw dla dzieci, parking. Jest to wspaniałe miejsce do wypoczynku rodzinnego, dla amatorów turystyki pieszej i rowerowej, myśliwych czy grzybiarzy.

                Pensjonat
Dysponujemy 30 miejscami noclegowych w trzy i czteroosobowych pokojach
z łazienkami. Do dyspozycji naszych Klientów jest ogólnodostępny aneks kuchenny z jadalnią. W naszych pokojach zapewniamy spokój i wygodę.

Doba hotelowa zaczyna się o godz. 14.00, kończy o godz. 11.00 (czasem istnieje możliwość wcześniejszego zakwaterowania).

                Pole namiotowe
Do dyspozycji Wypoczywających udostępniamy pole namiotowe, które mieści się nad samą rzeką Świder. Sanitariaty (toalety, prysznice) usytuowane są przy ośrodku, czyli ok. 200m od miejsca na rozbicie namiotu.  Przy polu namiotowym znajduje się specjalnie wydzielone miejsce na ognisko z drewnianymi ławami
i stolikami.

Cieszymy się z zaufania naszych stałych Klientów, którzy co roku nas odwiedzają. Z myślą o nich, a także o nowych Klientach, staramy się modernizować nasz ośrodek, stwarzając jak najlepsze warunki do pełnego wypoczynku i komfortowego noclegu.