3. OLIMPIADA NA WESOŁO 

to wielobój "olimpijski", złożony ze zróżnicowanych konkurencji sprawnościowych. Zawodnicy podzieleni są na drużyny rywalizujące o medal.
Grę można rozbudować o atrakcje ekstra:
                ŚCIANKA WSPINACZKOWA. Potężny, dmuchany walec, o wysokości 7 m i średnicy 3 m. Na zawodników czekają dwie drogi o różnym stopniu trudności, po których można wspinać się przy pełnej asekuracji linowej.
                MEGA PIŁKARZYKI. Zabawa polega na rozegraniu meczu przypominającego grę w piłkarzyki, z tym że zawodnikami nie są plastikowe ludziki, a sami uczestnicy.

4. BUMPERBALL  

to nowa forma aktywnej zabawy. Niesamowite dmuchane kule pozwalają jej uczestnikom biegać, zderzać się, toczyć i wykonywać ewolucje, na które
w zwykłych warunkach nigdy by się nie odważyli. W grze nie ma określonych zasad i przepisów, a cała frajda polega na tym, żeby przewrócić przeciwnika.

5. PAINTBALL

ma fanów na całym świecie. Powstało mnóstwo odmian i wariantów tej zabawy. W naszym wydaniu liczy się nie tylko celność strzałów i sprawność fizyczna uczestników, ale także opracowanie strategii, komunikacja oraz współpraca
w zespole. Autorskie scenariusze skłaniają uczestników do określenia spójnej taktyki i wspierania się nawzajem w jej realizacji.

 

6. ARCHERY TAG! POJEDYNEK ŁUCZNIKÓW

to nowa, fantastyczna gra wymyślona kilka lat temu w Stanach Zjednoczonych. Łączy ze sobą elementy paintballa, łucznictwa oraz gry w dwa ognie. Niektórzy uważają, że jest lepsza od paintballa, ponieważ uderzenia specjalnymi strzałami nie bolą ani nie brudzą ubrań.

 

7. OBSŁUGA DJ.

Chcesz rozkręcić imprezę, która będzie na ustach wszystkich przez długie tygodnie? Marzy Ci się muzyka, wobec której nikt nie pozostanie obojętny? Pragniesz zapełnić parkiet ludźmi? Wybierz charyzmatycznego DJ-a, który potrafi wpasować się w panujący nastój i zwielokrotnić go swoją energią, magika z zestawem płyt na każdą okazję.

 

8. KARAOKE.

Zabawa w odkrywanie własnych talentów. Dzięki dużemu wyborowi piosenek każdy znajdzie coś dla siebie.

 

SZKOLENIA

Planujecie w firmie szkolenie połączone z integracją i relaksem? Nie mogliście lepiej trafić. Nasza lokalizacja zapewnia doskonałe warunki do organizacji szkolenia w dni powszednie.

Posiadamy dwie sale:
- do 60 osób
- do 200 osób

Proponujemy obsługę cateringową w przerwach kawowych i obiadowych. Zabiegamy, aby szkolenia  w naszym ośrodku umożliwiały Gościom odpoczynek. Jesteśmy w stanie pomóc organizatorom przygotować ciekawe atrakcje w postaci spływu kajakowego, imprezy integracyjnej, grillowania, ogniska z pieczeniem kiełbasek, pikników.

Przyjemne otoczenie, profesjonalna obsługa sprawią, że szkolenie w Przystani Emów na długo zapadnie w pamięć uczestnikom.

INTEGRACJA / SZKOLENIA

INTEGRACJA

Zintegruj swoich pracowników !

Pozytywna atmosfera pracy i dobre relacje między pracownikami to podstawa do budowania zgranego i zmotywowanego  zespołu a nic tak dobrze nie motywuje i zacieśnia więzi jak impreza firmowa. Impreza integracyjna, event okolicznościowy, spotkanie promocyjne… bez względu na to, jakiego typu imprezy firmowe Państwa interesują – pomożemy Wam je zorganizować. Zapewnimy Państwu rozrywkę na najwyższym poziomie. Pozwalając w sposób aktywny zrelaksować się Waszym pracownikom, z włączeniem elementów zdrowej rywalizacji, sportu oraz dużej dozy uśmiechu.

Podstawą naszej działalności są spływy kajakowe oraz tor z quadami. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami i kontaktu z nami w celu dopasowania odpowiedniego programu do Państwa oczekiwań.

Podczas biesiadowania możemy zaproponować dodatkowe atrakcje typu:
- piłkarzyki
- rzutki
- boisko do badmintona
- boisko do siatkówki

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów podjęliśmy współpracę z zewnętrzną firmą eventową dzięki czemu możemy Państwu zaproponować również następujące zajęcia integracyjne:

1. GRA TERENOWA.

Uczestnicy są podzieleni na grupy, które ze sobą rywalizują lub współpracują, aby osiągnąć cel. Mają oni przebyć określoną trasę w jak najszybszym tempie, bądź osiągając jak najlepsze wyniki. Na swojej trasie uczestnicy trafią na zadania team-building, które mogą zawierać elementy strzelectwa, alpinistyki lub inne ciekawe atrakcje.

2. GRA KONSTRUKTORSKA

MASZYNA GOLDBERGA. Uczestnicy podzieleni na kilkuosobowe zespoły, budują maszyny z listewek, tektury, równoważni, huśtawek oraz innych elementów. Budulec mogą kupić w sklepiku za „pieniądze” zdobyte dzięki wykonaniu zadań team-buildingowych (np. budowanie wieży ze skrzynek, ścianka wspinaczkowa, sztafetowy tor przeszkód, wyścig na nartach wieloosobowych, Mega Jenga, puzzle 3D, pajęczyna). Wygrywa drużyna, której maszyna będzie najlepiej wykonana.